A A A K
wokanda redakcja instrukcja mapa serwisu
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 01.03.2016, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja listy sędziów - IX Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sędziowie

  1. Szczygielska Joanna - Prezes sądu
  2. Masłowski Marcin - Wiceprezes sądu
  3. Michał Krakowiak - Wiceprezes sądu

I Wydział Cywilny

  1. Tomasz Kotkowski - Przewodniczący Wydziału
  2. Barańska Katarzyna - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  3. Dąbrowski Eryk - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi
  4. Szuster-Luszyńska Ewa
  5. Zawiślak-Jach Joanna
  6. Sumiński Marcin
  7. Borowicz Anna
  8. Głowacz Jacek
  9. Staszewicz-Wasilewska Ewa
  10. Kasielski Bartosz

II Wydział Cywilny

  1. Guczyńska-Miśkiewicz Ewa - Przewodniczący Wydziału
  2. Kawecka-Stępień Monika
  3. Kołomak-Kwapisz Joanna
  4. Musielska Agnieszka
  5. Kiełbik Maciej - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  6. Borowicz Adam
  7. Jamróz Aleksandra
  8. Kierus Agnieszka
  9. Zgierska-Kwiatkowska Izabela
  10. Polak Małgorzata
  11. Krakowiak Michał - Wiceprezes sądu
  12. Król-Lasota Ewa
  13. Mysłowska-Marczak Magdalena

Sekcja Egzekucyjna w II Wydziale Cywilnym

  1. Bilicz Mariusz - Kierownik sekcji
  2. Drab Dorota

III Wydział Cywilny

  1. Kowalczyk-Wrzodak Dagmara - Przewodniczący Wydziału
  2. Dzikowski Jędrzej
  3. Wilijewicz Dominika
  4. Terlecka Anna
  5. Ławnicki Witold
  6. Matysiak Wiktor
  7. Smołkowicz Aleksandra

IV Wydział Karny

  1. Kłosowski Jan - Przewodniczący Wydziału
  2. Stefaniak-Dąbrowska Monika - Kierownik sekcji
  3. Starczewska Anna
  4. Kowalska Izabela - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  5. Jaworska-Głosek Ewa
  6. Spała Dariusz
  7. Pąśko Małgorzata
  8. Masłowski Marcin - Wiceprezes sądu

Sekcja Orzekająca o Stosowaniu Tymczasowego Aresztowania w Postępowaniu Przygotowawczym przy IV Wydziale Karnym

  1. Tomczak Joanna - Kierownik sekcji

V Wydział Karny

  1. Mihuniewicz Sebastian - Przewodniczący Wydziału
  2. Popczyk Jacek - Kierownik sekcji
  3. Zakrzewska Agnieszka
  4. Krawczyk Tomasz - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi
  5. Sabanty Edward
  6. Kulesza Adam
  7. Domagała Przemysław - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  8. Federowicz Kamil
  9. Krakowiak Damian
  10. Pelczarski Janusz
  11. Klasztorna-Lenart Joanna

VI Wydział Karny

  1. Feliniak Eliza - Przewodniczący Wydziału
  2. Janik-Zduńczyk Beata - Kierownik sekcji
  3. Frąckowiak-Kalinowska Małgorzata
  4. Jakubowska Magdalena
  5. Golmont Jacek
  6. Racięcki Michał
  7. Klimiuk Andrzej
  8. Lewandowska Joanna
  9. Marczewska Agnieszka
  10. Tomczak Joanna
  11. Rembowski Andrzej - Delegowany do Sądu Okręgowego w Łodzi

VII Wydział Rodzinnny i Nieletnich

  1. Wołoszyn-Sokołowska Katarzyna - Przewodniczący Wydziału
  2. Ratajczyk Jolanta
  3. Buszkiewicz Iwona - Sędzia wizytujący zakłady dla nieletnich i zakłady leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi

VIII Wydział Rodzinnny i Nieletnich

  1. Królikowska Małgorzata - Przewodniczący Wydziału
  2. Walczyńska-Rogowska Małgorzata
  3. Gajdzińska-Modro Krystyna
  4. Kępińska Joanna
  5. Gładys Joanna - Sędzia wizytujący zakłady dla nieletnich i zakłady leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi
  6. Juścińska-Nawrocka Iwona

IX Wydział Rodzinnny i Nieletnich

  1. Michniewicz-Broda Ewa - Przewodniczący Wydziału 
  2. Mistrzak Agata - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  3. Grocholska-Szczęch Iwona - Sędzia wizytujący zakłady dla nieletnich i zakłady leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi
  4. Badziak-Makuch Katarzyna
  5. Budner Ewa
  6. Pietrzkowska Paulina

X Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Paweł Antczak - Przewodniczący Wydziału
  2. Popek Tomasz - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  3. Kuźma Paulina - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  4. Raszewska Magdalena
  5. Leśniewska Lidia
  6. Brzezińska-Misztela Katarzyna

XI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Przybylska Anna - Przewodniczący Wydziału
  2. Sudomir-Zalepa Ewa
  3. Wieliczko-Marczewska Aleksandra
  4. Garnczarek Dagmara
  5. Matyjas Iwona - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  6. Kasprzak Magdalena

XII Wydział Gospodarczy

  1. Rychter-Raj Magdalena - Przewodniczący Wydziału
  2. Stępiński Dariusz
  3. Kubisiak-Marciniak Małgorzata - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  4. Budzałek-Górska Anna
  5. Kazuła Katarzyna
  6. Białecki Marcin
  7. Lipińska Agata

XIII Wydział Gospodarczy

  1. Pągowska-Bancer Maria - Przewodniczący Wydziału
  2. Mrowiński Czesław
  3. Kępniak Tadeusz
  4. Wasilewska Danuta
  5. Wiaderna Elżbieta
  6. Kucharski Tomasz
  7. Hajdys Paweł
  8. Chańko Piotr
  9. Cichowski Kamil - Delegowany do Ministerstwa Sprawiedliwości
  10. Wilczyńska Agnieszka - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  11. Kasper Justyna

XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych

  1. Bujnowicz-Tomaszewska Agnieszka - Przewodniczący Wydziału
  2. Woźniak Bogdan
  3. Piotrowska Małgorzata
  4. Jezierska Elżbieta

XVI Wydział Ksiąg Wieczystych

  1. Witczak-Pabiniak Czesława - Przewodniczący Wydziału
  2. Dominiak Małgorzata

XVII Wydział Karny

  1. Malska Jolanta - Przewodniczący Wydziału
  2. Bartnicka Halina
  3. Sołtysiak Paulina
  4. Maciejewska-Banasiak Monika

Sekcja Wykonywania Orzeczeń Sądowych XVII Wydziału Karnego

  1. Karowicz Adam - Kierownik sekcji

XVIII Wydział Cywilny

  1. Wewióra Artur - Przewodniczący Wydziału
  2. Kucharska Katarzyna - zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Domarecka Anna
  4. Skibińska Monika
  5. Łukaszewicz Joanna
  6. Kurosz Krzysztof

XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

  1. Majewska Marzena - Przewodniczący wydziału
  2. Chmielewska Małgorzata - Delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
  3. Ścieszko-Twardowska Izabela



Opublikował: Jacek Jedlecki
Publikacja dnia: 01.03.2016
Podpisał: Jacek Jedlecki
Dokument z dnia: 12.02.2016
Dokument oglądany razy: 1 493